הפעילות שלנו

הפעילות שלנו

27 בתי ספר ברחבי ירושלים מקבלים מדי יום ארוחות עשר בחינם מפרויקט ארוחה עשר. את הכריכים מכינים צוות של עובדים ומתנדבים בשעה מוקדמת מדי בוקר, כדי שהכריכים יגיעו טריים מדי יום ביומו. הכריכים מגיעם על ידי שליח מיוחד ונמסרים לאחראית מטעם בית הספר. כל הפרויקט נעשה בתיאום מלא עם הנהלת בית הספר ולפי בקשתם. כך, בצורה הכי דיסקרטית, יכול כל תלמיד פשוט לרדת למזכירות בית הספר ולחזור עם כריך מזין ובריא. עמותת ארוחה עשר לא מקבלת רשימות וכלל מכירה את הילדים. כל ההתנהלת נעשית מול הנהלת בית הספר. 

פרויקט ארוחה עשר במספרים

10000
ארוחות בשנה
500
ילדים מדי יום
500
מבקרים מתנדבים
500
שנות פעילות

לכל כריך מופיעה תמונתו של החייל ליאל גדעוני ז"ל, עם חיוכו הנצחי והכובש. כך, כל ילד שמקבל כריך זוכה להביט בעיניים היפות של ליאל ולחייך כמוהו. זו ההזדמנות המיוחדת במינה להשפיע גם על הילדים והנוער ללכת בדרכו של ליאל ז"ל, דרך של שמחה וחיוך, דרך של נתינה תמידית ובלתי פוסקת.
הוריו של ליאל, אלי וזל גדעוני, הם חלק בלתי נפרד מהפרויקט. בעידודם ובהשארתם אנו ממשיכים הלאה ומגיעים לעוד ועוד ילדים רעבים. אמא שלא מוכנה להתנחם ולתת לזמן להשכיח את בנה. כנגד זה אף אחד לא יכול לעמוד, וכך גם אנחנו לא עומדים מנגד, אלא ממשיכים את החיוך של ליאל, באמצעות הנתינה היפה לילדים הנזקקים.

רוצים לקחת חלק בפעילות שלנו?